Adéla Stříšková musí najít prostor na házenkářskou i maturitní přípravu

Adéla Stříšková patří také k mladým hráčkám, které letos musí řešit i jiné než házenkářské starosti. Na začátku sezony si společně s ostatními spoluhráčkami užívala atmosféru Ligy mistrů, ovšem náročný program evropských i domácích soutěží musela sladit i se studiem, protože letos je v maturitním ročníku. V době omezení ale našla čas i na zadané tréninky.
Adél_duben
Upřímně řečeno mi domácí příprava moc nevyhovuje. Obzvlášť příprava na maturitu, kdy bych potřebovala spoustu věcí konzultovat s učiteli, je pro mě hodně těžká. Na druhou stranu je dobře, že je teď možné trávit víc času s rodinou, to za normálních podmínek moc není. Co se týče házenkářských tréninků, odjela jsem na čas s taťkou na chalupu, kde jsem si myslela, že bude lepší prostředí pro přípravu, ale nebylo to úplně ono, takže jsme se zase vrátila do města,“ přiznává mladá křídelnice.
Adél_test

Adél_test_podrobně
Adéla svou přípravu celkem zvládá, nad rámec naší klubové přípravy si přidala ještě cvičení s přítelem, který je také házenkář a připravuje se individuálně. Pro nás je dobré, že získala přehled, jak probíhá příprava v jiných klubech a vyzkoušela si jiný způsob cvičení, než provádíme my. Věřím, že i pro druhou stranu je to přínosné. Výsledky testování vypadají velmi dobře, i když jsme zjistili některé technické nepřesnosti v provedení cviků, které mohou být v budoucnu problematické z pohledu zranění,“ dodává Ondřej Václavek, kondiční trenér Černých andělů.