Adéla Ulbertová přišla o vrchol sezony, mimořádná situace má ale i svá pozitiva

Adéla Ulbertová patří k mladé, nastupující generaci hráček ženského týmu Černých andělů. Letošní sezona pro ni ale nebyla úplně ideální, značnou část z ní na palubovce absentovala, rehabilitovala totiž po operaci kolene. A těsně předtím, než vrcholila její příprava na návrat a mohla naplno naskočit do nejdůležitější části sezony před závěrečnými boji o titul, přišla vynucená „koronavirová“ stopka.
Ulby_brezen
To ovšem neznamená, že by vypadla z tréninkového tempa. Po rekonvalescenci se ještě před přerušením soutěží zapojila do plného tréninkového procesu, který následně vyměnila za individuální tréninkový plán pod dohledem kondičního trenéra Ondřeje Václavka. A právě za ní vedly začátkem dubna kroky kondičního trenéra, aby společně probrali přípravu, absolvovali trénink i testování.
Ulby_test
Na jednu stranu mě moc mrzí, že jsem se nestihla naplno zapojit do hry a pomoci týmu k zisku dalšího mistrovského titulu, na druhou stranu má tato situace i své výhody, protože mám alespoň šanci se stoprocentně zotavit a být ještě lépe připravená na dohrání nadcházející sezony a mojí další kariéry. Trápí mě technika běhu a zrychlení v prvních krocích běhu, na to se teď v individuálních tréninkách zaměřujeme. Už v hale jsem na sobě cítila zlepšení, jsem ráda, že v tom teď můžeme pokračovat.

Ulby_01Ulby_04