Černé anděly čeká další souboj se Slavií

Černé anděly čeká ve středu 10. ledna repríza finálového utkání Českého poháru. Tentokrát totiž v předehrávce dalšího kola MOL ligy zajíždějí na palubovku pražské Slavie. A velmi dobře vědí, že je nečeká lehký souboj.

„Je to v krátkém čase druhý zápas se Slavií. Finále Českého poháru nám vyšlo velmi dobře a naším cílem je ve středu tento výkon zopakovat. Je nám samozřejmě jasné, že se Slavia na toto utkání chystá, poučila se z předešlého střetnutí a svou roli v tom samozřejmě bude hrát i domácí prostředí,“ uvedl trenér mosteckého týmu Peter Dávid. Přesto v týmu před zápasem s tradičním rivalem nechystá žádné zásadní změny. „Žádné zásadní změny se ani příliš dělat nedají, ačkoli samozřejmě nějaké drobné taktické změny chystáme a doufám, že nám vyjdou,“ naznačil Peter Dávid.

Hráčky Baníku pokračují ve svém velmi nabitém programu, času na přípravu mnoho neměly, o víkendu se vracely z pohárového utkání ze Švédska. „Po utkání jsme vlastně aktivně odpočívali cestou domů, letadlo mělo zpoždění a odlétali jsme velmi pozdě. Takže náš odpočinek spočíval v tom, že jsme strávili spoustu času na nohou na švédském a dánském území,“ dodal trenér s tím, že už v pondělí se hráčky opět zapojily do aktivního tréninku.

Ani po utkání se Slavií si Černí andělé mnoho odpočinku neužijí, už v sobotu totiž Most čeká velká házenkářská událost. V rámci dalšího kola evropského Poháru EHF totiž Baník na domácí palubovce čeká souboj s norským Larvikem.