Černé anděly čeká těžký zápas ve Zlíně

Černé anděly čeká v neděli další důležité interligové utkání, tentokrát vyrážejí za soupeřem do Zlína. „Jedeme s velkým respektem k soupeři, který nám v poslední době dělá velké sportovní starosti. Máme ještě v živé paměti semifinále Českého poháru, kde jsme se právě se Zlínem dlouho přetahovali o výsledek. Čeká nás tedy velmi těžký zápas venku, se soupeřem, který na nás umí zahrát,“ komentoval přípravy trenér mosteckého týmu Peter Dávid.

Do Zlína cestuje Baník se všemi oporami a téměř kompletním hráčským kádrem. „Chybí nám pouze dlouhodobě zraněná Michaela Borovská a bohužel také Tereza Eksteinová, která se po delší pauze měla vrátit do hry, ale opět se lehce zranila,“ připomněl trenér.
Už ve čtvrtek 23. února přitom Baník čeká přeložené utkání se Slavií Praha. „Máme před sebou velmi těžký týden, ale pokud zvládneme utkání se Zlínem v neděli a hned ve čtvrtek přeložené utkání se Slávií, vytvoříme si velmi dobrou výchozí pozici pro play off a tím samozřejmě i pro obhajobu českého mistrovského titulu,“ doplnil Dávid.

Zlínský klub potrápil Černé anděly v semifinále Českého poháru. Foto: A. Vejrostová

Zlínský klub potrápil Černé anděly v semifinále Českého poháru. Foto: A. Vejrostová