Černé anděly vyzve Prešov tentokrát už v pátek

K dalšímu MOL ligovému utkání cestují Černí andělé na Slovensko, tentokrát se už v pátek představí na palubovce Prešova.

„Posunutí termínu bylo dohodnuto už delší čas dopředu, požádali jsme o něj my a Prešov nám vyšel v ústrety, za což mu patří velký dík. Pro nás to, že se hraje už v pátek, neznamená žádné komplikace, v tomto směru je vždycky nejsložitější cestování, ale my už jsme si na podobná utkání zvykli vyrážet v dostatečném předstihu. I tentokrát proto odjíždíme už ve čtvrtek, ráno si dáme trénink a potom už nasedáme do autobusu a vyrážíme směr Prešov, kde bychom s několika zastávkami měli být v pozdních večerních hodinách. Osobně nejsem příliš příznivcem tréninků přímo na místě, takže před utkáním nás čeká spíše jen krátká procházka a videopříprava, ale vše máme rozvrženo tak, abychom byli kvalitně připraveni na páteční sedmnáctou hodinu, kdy utkání v Prešově startuje,
“ nastínil program týmu trenér Peter Dávid.

Na Slovensko odjíždějí Černí andělé v kompletní sestavě, tým v současnosti netrápí žádné zdravotní problémy. „Postavení našich týmů v tabulce nás samozřejmě staví do role jasného favorita, ale pro nás je toto utkání důležité, protože potřebujeme sbírat body venku, kde je to přece jen složitější. Chceme podat maximálně koncentrovaný výkon a navázat na úspěchy z předešlých zápasů, zejména na ten z Písku z minulého týdne,“ uzavřel trenér.