Černí andělé budou v sobotu nadělovat

Černí andělé mají pro své příznivce připravený dárek. Během domácího utkání MOL Ligy proti Dunajské Stredě (14. prosince od 15:00 hodin) bude z diváků vylosován jeden šťastlivec, který obdrží jako dárek poukaz na domácí zápasy skupinové fáze Poháru EHF.

Fanoušci si mohou koupit Vánoční dárkový poukaz na všechna tři domácí utkání Poháru EHF, která odehrají Černí andělé v lednu a začátkem února, už od začátku prosince v mostecké sportovní hale. Jeho cena je 300 korun, v sobotu si jej ale někdo ze sportovní haly odnese domů úplně zadarmo. Vstupenky na jednotlivá pohárová utkání se budou prodávat za 150 korun.

Mostecké házenkářky čekají ve skupinové fázi Poháru EHF zápasy proti německému Thüringeru HC, se kterým se na domácí půdě střetnou už 5. ledna. Turecký celek Kastamonu Belediyesi GSK přivítají Černí andělé v mostecké sportovní hale v neděli 26. ledna a maďarský DVSC Schaeffler do Mostu zavítá 9. února.

Zápas DHK Baník Most proti MŠK/HC DAC Dunajská Streda začíná v sobotu 14. prosince v mostecké sportovní hale tentokrát už od 15:00 hodin.Tak přijďte v sobotu fandit Černým andělům proti Dunajské Stredě!