Černí andělé cestují do Michalovců

V dalším kole nejvyšší ženské házenkářské soutěže vyrážejí hráčky Černých andělů na dlouhou cestu, tentokrát do Michalovců.

„V našem případě se vzdálenosti příliš neřeší, ačkoli jsme tomu přece jen museli přizpůsobit náš program. V pátek tedy trénujeme neobvykle už ráno a hned poté vyrážíme směr Michalovce, kam dorazíme v pozdních večerních hodinách. Sobotní program je podobný tomu, jak to známe například z pohárových zápasů, takže vlastně nic neobvyklého,“ vysvětlil trenér mosteckého týmu Peter Dávid.

Jinak ale příprava před exponovaným zápasem proti tradičnímu soupeři o nejvyšší příčky v tabulce probíhá obvyklým způsobem. „Tréninky jsou v podstatě stejné jako obvykle, až koncem týdne se budeme zaměřovat konkrétně na aktuálního soupeře. Náš cíl je v tomto zápase jediný, rádi bychom potvrdili formu z našeho posledního domácího utkání,“ doplnil trenér. Až na dvě zraněné hráčky, Lindu Jungovou a Dominiku Zachovou, by měl mít trenér do sobotního utkání k dispozici kompletní hráčský kádr.

Ačkoli ženský tým Černých andělů čeká utkání venku, oba dorostenecké týmy se fanouškům představí v neděli 7. října na domácí palubovce. Jejich soupeřkami budou v obou případech hráčky Sokola Poruba. Mladší dorostenky odstartují svůj zápas ve 14:00 hodin, starší dorostenky pak v 16:00 hodin.