Černí andělé cestují do Prešova

V sobotním interligovém kole stanou Černí andělé opět proti soupeři ze Slovenska, tentokrát cestují do Prešova. „Pro nás je tento soupeř přece jen trochu nevyzpytatelný, velmi dobře ale víme, čeho je v domácím prostředí schopný. Pamatujeme si jeho utkání se Slávií, aktuálně mají prešovské hráčky za sebou velmi dobrý zápas proti Porubě. Jsme proto velmi ostražití, ale jednoznačně chceme vyhrát,“ říká mostecký trenér Peter Dávid.

„Tým Prešova se za poslední roky hodně vyvinul a v současnosti má asi nejsilnější kádr od doby, kdy se dostal do interligy. Počítáme proto, že to bude velmi těžký zápas. Oproti utkání s Michalovcemi musíme zlepšit obranu. V týmu máme na čem stavět, takže by to neměl být problém, rozhodně hodláme do zápasu jít s ofenzivnější a agresivnější obranou,“ doplnila slova trenéra kapitánka Mostu Lucia Mikučík.

„Před nadcházejícím střetnutím jsme se rozhodli trochu posílit spojkovou řadu, ale jinak se žádné větší změny v kádru nechystají. Jedinou zásadní novinkou je, že Michaela Borovská bude muset se zraněným ramenem podstoupit další operaci a v tuto chvíli můžeme jen doufat, že se do sestavy vrátí co nejdříve,“ uzavřel trenér.

Michalovce4