Černí andělé chtějí ukončit finálovou sérii už v sobotu

Příprava na domácí finálové střetnutí se Slavií vrcholí a Černí andělé chtějí udělat maximum pro to, aby série na dva vítězné zápasy skončila už po sobotním utkání.

Máme samozřejmě lehkou výhodu v tom, že jsme před týdnem zvládli zápas v Praze. Jde o vydřené vítězství venku, což nám dodalo jistou dávku sebevědomí, ale není to nic, co by nám doma nějak výrazně pomohlo. Naší snahou je uzavřít finálovou sérii už v sobotu,“ uvedl trenér mosteckého týmu Peter Dávid.

Na přípravě Černých andělů se od minulého týdne nic zásadního nezměnilo. „Příprava zůstává prakticky stejná jako před prvním finálovým utkáním. Samozřejmě budeme analyzovat střetnutí v Praze, které je pro nás v tuto chvíli nejaktuálnější. Jinak ale stále platí to, co už jsem říkal v minulosti. Jde o zápasy, kde se oba soupeři velmi dobře znají, vědí, co jeden od druhého mohou očekávat. Žádná velká kouzla už se v této fázi vymýšlet nedají. Pro nás je důležité, že v týmu nemáme žádný zdravotní problém, takže se v sobotu doma představí stejná sestava, která odehrála utkání v Praze,“ doplnil trenér.

I když se hraje o titul, mostecký tým si žádný velký tlak nepřipouští. „My ani neřešíme, že se hraje finále, ani jaký je stav série, soustředíme se na konkrétní zápas, do kterého chceme dát maximum. A i když je to sport, takže stát se může cokoli, věřím, že i s podporou skvělých mosteckých fanoušků za zády se nám to podaří a uspějeme,“ uzavřel trenér.

Zápas Černých andělů se Slavií začíná v sobotu 19. května v mostecké sportovní hale od 18:00 hodin