Černí andělé hostí Prešov

Nelehký soupeř z Prešova čeká mostecké házenkářky už v sobotu 7. října v rámci dalšího kola MOL ligy. „Čeká nás velmi nepříjemný zápas, protože soupeřova obranná hra ve spojení s brankářkou je na velmi vysoké úrovni,“ vysvětlil trenér Černých andělů Peter Dávid.

V posledním kole nejvyšší ženské házenkářské soutěže si hráčky Baníku přivezly z Poruby jen bod za remízu, před domácím publikem ale chtějí opět bodovat naplno. „Chceme tak trochu odčinit naší útočnou hru v Porubě. Co se týče obrany, čeká nás podobně těžký soupeř. Důkladně jsme se ale připravovali, trénovali jsme i během reprezentační přestávky. Zbývá nám ještě pár dní na přípravu s kompletním týmem a doufám, že nám to pomůže k úspěchu,“ doplnil trenér.

Jednou z výhod Černých andělů by mělo být i domácí prostředí. „Bohužel šancí předvést se před skvělým domácím publikem máme jen velmi málo, takže věřím, že nás přijdou fanoušci podpořit a vytvoří jako vždycky skvělou atmosféru,“ připomněl Peter Dávid a doplnil, že výhodou mosteckého týmu v sobotním utkání bude i kompletní lavička. „Kromě zraněné Báry Buchnerové máme všechny hráčky fit, v pořádku se vrátily i reprezentantky, takže budeme moci využít kompletní hráčský kádr,“ uzavřel trenér.

Utkání Baníku Most proti ŠŠK Prešov začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 7. října mimořádně už v 16:00 hodin.