Černí andělé hostí už v neděli ve čtvrtfinále Českého poháru celek Zlína

Černí andělé se opět představí před domácím publikem. Už v neděli 17. prosince totiž ve čtvrtfinále Českého poháru žen hostí na domácí palubovce celek Zlína.

Bohužel nás toto utkání zastihlo v nejméně vhodném období, protože se nám čerstvě vracejí reprezentantky z mistrovství v Německu, navíc ve stejném termínu je dorostenecká reprezentace v Polsku. Přes to všechno ale uděláme maximum, abychom dodrželi náš cíl, kterým je postup na turnaj Final4. Budeme ale muset improvizovat, což je pro nás na druhou stranu velká výzva,“ nastínil nelehkou přípravu týmu trenér Peter Dávid.

V současnosti se tedy teprve rýsuje sestava, která v utkání nastoupí. „Bude to taková trochu kombinovaná sestava, protože vytíženost některých hráček A týmu byla v uplynulých dnech enormní. Na druhou stranu i program našich dorostenek v reprezentaci umožnil, aby zápas v neděli stihly. Jinými slovy budeme i přes ne příliš optimální podmínky hledat ideální sestavu a obrazně řečeno chceme namíchat náš koktejl tak, abychom uspěli. Cíl máme jediný, a to postoupit,“ doplnil trenér.

Pokud Černí andělé v nedělním střetnutí zvítězí, čeká je hned po vánočních svátcích turnaj Final4 Českého poháru v Jindřichově Hradci. Zápas DHK Baník Most proti HC Zlín začíná v mostecké sportovní hale v neděli 17. prosince od 18:00 hodin, vstupné na pohárové utkání je dobrovolné.