Černí andělé hostí Zlín, tentokrát v neděli

Netradičně v neděli 7. dubna nastoupí Černí andělé v domácím utkání proti Zlínu. Cíl je tentokrát jasný, po víkendové prohře na Slavii se zase vrátit na vítěznou vlnu.

Z naší strany není před utkáním moc co řešit, chceme jednoznačně vyhrát. Zápas na Slavii o víkendu nám nevyšel, samozřejmě to přineslo do týmu určité znejistění, ale nic zásadního. Prohry ke sportu patří a my si budeme chtít v nedělním utkání spravit chuť. Podstatné je, že nás prohra poučila, odhalila některé naše slabiny, a na ty se nyní během tréninků intenzivně zaměřujeme a snažíme se je odstranit,“ uvedl trenér mosteckého týmu Peter Dávid.

O tom, kdo přesně v nedělním zápase proti Zlínu nastoupí, se teprve rozhoduje, situace je o to složitější, že v neděli svůj zápas proti Zlínu odehraje nejen A družstvo žen, ale také týmy mladších a starších dorostenek. „Konkrétní nominace budeme řešit během týdne, musíme velmi dobře promyslet nedělní zátěž na jednotlivé hráčky a pokusit se ideálně rozložit síly. Z ženského týmu visí ještě otazník nad startem Alice Kostelné, která se na palubovce neobjevila už v Praze. Nechtěli jsme riskovat, takže jsme jí nenasadili ani do utkání proti Slavii a uvidíme, zda bude moci naskočit do nedělního zápasu,“ doplnil trenér.

Nedělní házenkářský program začíná v mostecké sportovní hale už ve 12:00 hodin, kdy se proti svým zlínským soupeřkám postaví starší dorostenky. Od 14:00 hodin odehrají své utkání proti Zlínu mladší dorostenky. Zápas MOL ligy DHK Baník Most proti HC Zlín začíná v neděli 7. dubna v mostecké sportovní hale od 17:00 hodin.