Černí andělé jsou opět v nominacích na nejlepšího sportovce Mostecka

Také letos můžete hlasovat v anketě Deníku o nejlepšího sportovce Mostecka za rok 2018. A také tentokrát jsou mezi nominovanými zástupci mostecké házené.

V kategorii dospělých jednotlivců můžete dát svůj hlas hned trojici hráček ženského A týmu Černých andělů – Dominice Müllnerové, Dominice Zachové nebo Sáře Kovářové. DHK Baník Most je také v nominacích na nejlepší sportovní tým v kategorii dospělých i mládeže. A váš hlas může získat i Peter Dávid, který je nominovaný v kategorii trenérů.

Hlasovat v anketě o nejlepšího sportovce Mostecka za rok 2018 můžete několika způsoby. První možností je vyplnit kupon, který najdete v tištěném vydání Mosteckého deníku a poslat jej na adresu redakce – Mostecký deník, J. Seiferta 2179, 434 01 Most. Kromě toho ale můžete hlasovat i e-mailem, vybrané sportovce a pořadí pak stačí poslat na adresu vaclav.veverka@denik.cz.

Hlasování končí 9. února, výsledky budou vyhlášeny na galavečeru v mosteckém divadle. Děkujeme všem, kdo se svými hlasy rozhodnou podpořit mosteckou házenou v anketě o nejlepšího sportovce Mostecka za rok 2018.