Černí andělé jsou ve finále Českého poháru

Pětibrankovým vítězstvím 31:26 (19:12) nad týmem Poruby si Černí andělé zajistili na turnaji Final4 v Jindřichově Hradci účast ve finále Českého poháru.

„Velmi dobře jsme vstoupili do utkání a splnili hlavní cíl, na kterém jsme se dohodli, tedy dostat zápas co nejrychleji pod svou kontrolu,“ komentoval po zápase trenér mosteckých házenkářek Peter Dávid. Poruba sice zkusila hrát vysunutou obranu, na tu ale mostecké hráčky velmi rychle našly řešení a zápas už se od úvodu odehrával v jejich režii. „Soupeři se sice ve druhé půli podařilo zkorigovat výsledek, ale my jsme do hry poslali celou lavičku, včetně mladých hráček, které vlastně v závěru utkání byly na palubovce všechny. Nakonec se tak některé z nich mohly radovat z dvojnásobného vítězství nad Porubou,“ narážel trenér na odpolední utkání starších dorostenek, které rovněž zdolaly soupeřky z Poruby a v sobotu 30. prosince se utkají s týmem Plzně o turnajové vítězství.

Ženské družstvo Černých andělů nastoupí k finálovému utkání Českého poháru v sobotu 30. prosince od 15:30 proti Slavii, zápas bude možné sledovat živě na TVcom.cz.