Černí andělé jsou zpátky na hřišti

Od pondělka 20. dubna už se začal tým mosteckých házenkářek připravovat sice stále ještě v omezeném počtu, přesto už alespoň zčásti společně.

tr7

Jsme rádi, že nám Sportovní hala Most vyšla vstříc a umožnila nám využívat areál v ulici Majakovského, který má ve správě a kde už díky tomu můžeme začít společně trénovat. Zatím jsme rozděleni do skupin, trénuje vždy jedna skupina dopoledne, další část hráček odpoledne a kdo to stíhá, má možnost si jednou denně dát ještě jeden individuální trénink,“ informoval trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

Protože se stále ještě trénuje v omezeném režimu a je třeba dodržovat přísná hygienická opatření, není možné dělat klasické tréninky. „Zatím se v tomto týdnu stále ještě nejvíc soustředíme na kondici, i když už přidáváme do tréninků některé bloky s míčem. Vzhledem k tomu, že třeba ještě nemůžeme používat lepidlo, je to zatím jen velmi opatrné a jde o malou část tréninků. Důležité pro nás ale je, že už můžeme být alespoň částečně pohromadě,“ doplnil trenér.

tr14

V současné době jsou pro tréninky Černých andělů jasně stanovená pravidla. Hráčky trénují v osmičlenných skupinách spolu s trenérem. Ze zázemí sportoviště mohou využívat pouze toalety, nikoli sprchy. Během tréninků nemusejí mít roušky, musejí si je však nasazovat při opouštění areálu sportoviště.

tr12 tr4 tr8 tr1 tr3 tr6 tr13