Černí andělé mají pauzu, tréninky ale nepolevují

(Most 19.prosince 2014) Házenkářky TJ Baníku Most mají bezmála dvouměsíční pauzu v zápasech. Odpočinku si ale moc neužily. „Trénujeme pořád, abychom byli připraveni na další zápasy. Reprezentace sice nezahálela, ale nyní se vrací do tvrdé fyzické přípravy i další hráčky,“ vysvětlil trenér Černých andělů Dušan Poloz.
Do týmu se opět vracejí hráčky, které jsou velkou oporou. „Po mateřských povinnostech se zapojila Míša Borovská a s ní i Martina Weisenbilderová, kterou potrápilo zranění. Návrat posil bude pro ostatní hráčky příznivý, ve hře na ně nebude už takový tlak. Tým bude silnější a lepší bude i samotná hra,“ pochvaluje si Poloz. Michaela Borovská se zapojila nejen do tréninkového procesu, ale má už za sebou i ostré zápasy za rezervu Černých andělů. V domácím zápase s TJ Jiskra Otrokovice vstřelila čtyři branky, v Praze se Sokolem Vršovice pak přidala jeden gól navíc, když uspěla pětkrát. V obou zápasech si zahrála i Martina Weisenbilderová, která vstřelila v obou zápasech celkem deset branek.
K výborným výkonům hráček přispěly i nové posily – Lucia Súkenníková a Simona SzarDSC_0892 DSC_0891kováí. „Jsem rád, že je máme. Ani jedna se neztratí, navíc Simona je výborná střelkyně,“ dodal Poloz.