Černí andělé míří na čtvrtfinále poháru do Vršovic

Po reprezentační přestávce vyrážejí mostečtí Černí andělé opět do boje. Tentokrát se už ve středu 21. prosince představí na palubovce Sokola Vršovice ve čtvrtfinále Českého poháru žen.

„Jsme hlavně rádi, že nás po delší přestávce čeká další zápas. Sice se nám z reprezentace vrátily Petra Růčková, Markéta Jeřábková a Dominika Müllnerová, které byly během mistrovství Evropy stále v herním procesu, ale jako tým musíme teprve zjistit, kam jsme se posunuli. Pracovali jsme jak na atletické, kondiční a silové stránce naší hry, ale neměli jsme možnost si je naplno ověřit v zápasovém režimu,“ říká trenér DHK Baník Most Peter Dávid.

Do Vršovic ale mostecký tým vyráží s odhodláním naplnit svou roli favorita. „Mělo by se pro nás jednat v podstatě o povinné vítězství. Víme, že se Vršovice pohybují v popředí první ligy, známe jejich kvality, ale připravujeme se na zápas jako na kterýkoli jiný. I když hrajeme venku, jsme v tomto případě v roli favorita, a jsme připraveni jí jednoznačně dostát,“ dodal trenér.

Pokud Černí andělé ve Vršovicích zvítězí, postoupí do závěrečného turnaje Final4, který se mezi vánočními svátky a silvestrem koná v Jindřichově Hradci.