Černí andělé míří o víkendu do Písku

Po reprezentační přestávce se Černí andělé už naplno vracejí do ligového kolotoče. V sobotu 30. listopadu vyrážejí na palubovku Písku, který patří k překvapením letošní nejvyšší ženské soutěže.

V uplynulém týdnu jsme se s hráčkami, které zůstaly doma, věnovali především kondiční přípravě. Naopak hráčky, které si plnily reprezentační povinnosti, měly hodně nabitý zápasový program. V úterý jsme tak poprvé měli společný dělený trénink, zaměřený zčásti na házenou a zčásti na kondici. Od středy už se opět jede ve standardním režimu v podstatě až do konce roku,“ nastínil trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš.

Černí andělé jsou si velmi dobře vědomi, že je v Písku nečeká v sobotu lehký zápas. „Soupeře známe, jeho hru sledujeme a samozřejmě se budeme připravovat i po taktické stránce, primárně pro nás ale platí stále totéž, tedy, že se chceme koncentrovat na svou hru a předvést co nejlepší výkon. Rád bych, abychom navázali na naše poslední utkání v Lize mistrů proti Györu, kde jsme byli spokojení jak s přístupem, tak s herní kvalitou. Takto bychom chtěli hrát a věřím, že se takto odprezentujeme i v sobotu. Doufám, že budeme na zápas dobře naladění, protože ligový konec roku potřebujeme odehrát co nejlépe, abychom měli alespoň trochu rezervu na leden a únor, kdy to pro nás se začátkem skupinové fáze Poháru EHF zase začne být hektické,“ doplnil trenér.