Černí andělé míří ve středu do Veselí, o víkendu do Slovinska

Mostečtí Černí andělé se pomalu chystají na první letošní zápas Ligy mistrů, který odehrají v neděli 6. října na hřišti slovinského RK Krim Mercator. Ještě předtím je ale už ve středu 2. října čeká zápas MOL ligy ve Veselí nad Moravou.

Teď nám začíná avizovaný program, kdy budeme hrát ve středu zápasy nejvyšší domácí soutěže a o víkendu zápasy Ligy mistrů. Soustředíme se ale na jednotlivá utkání, od úterka se konkrétněji připravujeme na Veselí, ovšem i do tohoto zápas chceme vložit prvky, které budeme chtít použít o víkendu proti Slovinkám. Chceme změnit pár maličkostí, ale jen drobnosti, základ naší hry je ale stále stejný. Snažíme se ho praktikovat od kvalifikace Ligy mistrů přes všechna dosavadní ligová utkání, tedy rychlá hra vycházející z agresivní obrany se snahou zakončovat akce z rychlého protiútoku,“ nastínil přípravy mosteckého týmu trenér Jiří Tancoš.

Času na intenzivnější trénování ale Černí andělé po reprezentační pauze mnoho nemají. „Jsme na tom podobně jako ostatní týmy, které mají hráčky v reprezentačních týmech. Děvčata se teď musí přepnout zpátky do klubového režimu, do hry, kterou chceme hrát. Nemáme mnoho času na trénování, naopak nás čeká ostrý zápas proti Veselí, ve kterém si chceme připomenout všechny herní prvky, kterými se chceme prezentovat. Veselí je velmi kvalitní soupeř a přesně takovou konfrontaci potřebujeme. Každý zápas je pro nás teď důležitý, přistupujeme k němu velmi vážně a samozřejmě chceme vyhrát,“ uzavřel trenér.