Černí andělé neuspěli v Michalovcích

Iuventa Michalovce prokázala své kvality a na domácí palubovce porazila Černé anděly 29:21 (14:8). Mosteckým házenkářkám se tak nepodařilo navázat na domácí úspěch s Olomoucí.

„Bohužel jsme podali diametrálně odlišný výkon než doma proti Olomouci. Tentokrát nám prakticky nic nevycházelo a výrazně jsme se odchýlili od způsobu hry, kterým bychom se chtěli prezentovat,“ komentoval výsledek zápasu trenér mosteckého týmu Peter Dávid.

Slovenskému mistrovi se v utkání podařilo velmi dobře prokázat své kvality, opíral se o výborný výkon brankářky a nebezpečné protiútoky, které Černým andělům dělaly velké problémy. „Až na relativně krátký úsek v zápase se nám nedařilo držet se soupeřem krok. Je to pro nás velmi tvrdá lekce, ze které si musíme vzít ponaučení, a věřím, že za týden na domácí palubovce předvedeme zcela jiný výkon a před mosteckým publikem se ukážeme v lepším světle,“ uzavřel trenér.

Už v neděli 7. října budou mít příznivci mostecké házené šanci zavítat do sportovní haly, kde své zápasy odehrají týmy mladších a starších dorostenek Černých andělů, oba se postaví proti stejně starým hráčkám Sokola Poruba. Mladší dorostenky své utkání rozehrají ve 14:00 hodin, zápas starších dorostenek startuje od 16:00 hodin. Ženské týmy Mostu a Sokola Poruba změří síly v mostecké sportovní hale v sobotu 13. října.