Černí andělé o víkendu opět hrají doma

Po vydařeném domácím zápase proti Veselí nad Moravou se Černí andělé znovu představí na domácí palubovce. V sobotu 2. března mostecké házenkářky hostí Bánovce nad Bebravou.

V tomto případě je naprosto jasné, že role favorita je na naší straně a bylo by velmi alibistické tvrdit cokoli jiného. Upřímně řečeno ani moc nevíme, co od našeho soupeře čekat, protože jsme se naposledy viděli před víc než čtvrt rokem. Situace je ale podobná jako před kterýmkoli jiným ligovým utkáním, máme své cíle a úkoly, se kterými do zápasu jdeme a celý týden se velmi důkladně připravujeme,“ uvedl trenér mosteckých házenkářek Peter Dávid.

A na své by si v sobotu měli přijít i diváci. „Pracujeme s některými novými prvky v naší hře a chceme je začít využívat v ostrých zápasech. Pilně na nich celý týden pracujeme, ale jestli se nám všechno povede, se samozřejmě teprve uvidí. Každopádně bychom chtěli předvést i jiné věci, než jsou v naší standardní hře obvyklé a udělat zápas atraktivní i pro diváky. Samozřejmě chceme vyhrát a získat další body, ale moc dobře víme, že hrajeme i pro diváky a rádi bychom všem, kdo do mostecké sportovní haly v sobotu dorazí, připravili hezký sportovní zážitek,“ doplnil trenér.

Jak se postupně blíží konec základní části letošního ligového ročníku, výkony týmu se stabilizovaly, Černí andělé se proto snaží do své hry zařazovat i nové herní prvky a styly, které dosud sice zkoušeli na trénincích, ale využít je přímo v ligových utkáních zatím nebylo možné. Diváci se tedy v sobotu mají určitě na co těšit.

Zápas DHK Baník Most proti HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 2. března od 18:00 hodin. Tak přijďte fandit!