Černí andělé odletěli do Švédska

V pátek nasedly hráčky Černých andělů do letadla, aby se přesunuly do Švédska, kde je už v sobotu čeká další utkání Ligy mistrů proti Sävehofu, se kterým jejich měření sil na domácí půdě skončilo nerozhodně.

V pátek večer máme ve Švédsku naplánovaný trénink, sobota už je hrací den. Tentokrát se hraje už v půl druhé odpoledne, což je pro nás sice dost nezvyklý čas, ale to si nesmíme připouštět a musíme být připraveni tak, abychom hráli co nejlépe v kteroukoli denní nebo noční dobu,“ uvedl mostecký trenér Jiří Tancoš. Už během týdne trenér připomínal, že právě nadcházející dva zápasy Ligy mistrů, víkendový ve Švédsku a následně v neděli 10. listopadu opět v Chomutově proti slovinskému Krimu, budou pro tým klíčová.

Mostecké hráčky mají za sebou další hektický týden, ve středu předehrávaly utkání MOL Ligy v Porubě, kde smolně o branku prohrály, nyní cestují do Švédska k zápasu Ligy mistryň a už ve středu 6. listopadu je opět na domácí palubovce čeká další předehrávka MOL Ligy, tentokrát proti Prešovu.