Černí andělé pohár neobhájili

Obhajoba Čekého poháru žen mosteckým házenkářkám nevyšla, ve finále podlehly Porubě 32:27 (12:15). Michaela Borovská si navíc v zápase obnovila zranění ramene.

Našim největším problémem bylo, že se nám nedařila dohodnutá hra v obraně. Nevedl se nám následně ani přechod do protiútoku a měli jsme problémy i s obranou Poruby,“ řekl po zápase trenér Mostu Peter Dávid. „Vůbec nejhorší, co nás ale mohlo potkat, bylo zranění Míši Borovské, která si obnovila zranění již v minulosti operovaného ramene,“ doplnil trenér.

Po slabším začátku přitom Černí andělé ve druhé části první poloviny utkání zabojovali a šli do vedení. Do šaten odcházely hráčky Mostu s tříbrankovým vedením 15:12. “Bohužel nás přibrzdil poločas a ve druhé půli už jsme se nedokázali dostat do patřičného tempa a vývoj utkání zvrátit v náš prospěch,“ dodal Dávid.

Nyní čeká hráčky Baníku pauza až do druhého ledna, než se opět začnou připravovat na interligu. Shodou okolností prvním soupeřem, který Černé anděly přivítá na své palubovce, bude 7. ledna opět Poruba