Černí andělé postupují do závěrečných bojů o Český pohár

Po čtvrtfinálovém vítězství nad Vršovicemi v poměru 39:13 (po poločase 17:7) postupují Černí andělé mezi čtyři nejlepší týmy do turnaje Final4 Českého poháru žen v Jindřichově Hradci, kde budou obhajovat loňské vítězství.

V prvních deseti minutách utkání jsme bojovali nejen se soupeřem, ale také s mrazem. Než jsme se dostali do obrátek a uklidnili se, byl zápas zpočátku vyrovnaný. Na našem výkonu bylo přece jen trochu znát, že nám chyběla herní praxe, ale ve druhém poločase se nám podařilo soupeři odskočit a dovést zápas do vítězného konce. Celkově vzato ale utkání splnilo naše očekávání a nyní už se můžeme připravovat na turnaj Final4. Naší výhodou je, že děvčata se před semifinále nijak nestresují a nepůsobí na nás žádný tlak před obhajobou trofeje z loňska,“ komentoval utkání ve Vršovicích trenér Mostu Peter Dávid.

Turnaj Final4 Českého poháru žen se koná v Jindřichově Hradci v úterý 27. a ve středu 28. prosince, Jeho součástí je také dorostenecký turnaj dívek.