Černí andělé přivítají v sobotu na domácí půdě Plzeň

V sobotu čeká tým Černých andělů souboj s nováčkem MOL ligy, družstvem DHC Plzeň. Mostecké házenkářky jsou sice v tomto utkání v roli favorita, na intenzitě jejich přípravy to rozhodně neubírá.

„Na zápas s Plzní se velmi těšíme. S ostatními družstvy v nejvyšší soutěži se velmi dobře známe, takže toto utkání slibuje jakési oživení a zpestření nejen pro nás, ale samozřejmě i pro diváky. I některé z našich hráček mají v Plzni kořeny, takže konfrontace s jejich bývalým týmem může být zajímavá,“ nastínil před domácím zápasem trenér Černých andělů Peter Dávid.

Hlavním cílem mosteckých hráček je ale naplno bodovat a zopakovat výkon z Bánovců. „Bylo to vítězství, které jsme potřebovali, ale hlavně mi udělalo radost, že jsme zápas zvládli herně a vyvarovali se výpadků, které občas míváme. To bychom samozřejmě rádi zopakovali i v domácím prostředí v sobotu, navíc máme připraven jeden speciální herní prvek, který pilně během celého týdne trénujeme. Víc bych nerad prozrazoval, ostatně fanoušci se mohou přijít podívat na vlastní oči,“ naznačil trenér. Až na dvě drobné zdravotní indispozice, které se snad podaří do sobotního zápasu vyřešit, by měl být tým Černých andělů kompletní.

Zápas DHK Baník Most proti DHC Plzeň začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 3. listopadu od 18:00 hodin. Tak přijďte fandit!