Černí andělé se chystají na domácí souboj s Olomoucí

Mostecké házenkářky čeká v sobotu na domácí palubovce další utkání MOL ligy. Soupeřem jim tentokrát bude Zora Olomouc.
S Olomoucí se známe velmi dobře, hráli jsme proti sobě v uplynulé sezoně v semifinále, takže je to vlastně takový náš tradiční soupeř, se kterým se potkáváme poměrně často,“ říká trenér Černých andělů Peter Dávid.

Mostecký tým má za sebou těsnou porážku o jedinou branku se Šaľou, za předešlými zápasy už se ale nikdo neobrací. „K utkání v Šaľe se budeme vracet jen proto, abychom si některé záležitosti zanalyzovali, jinak se ale soustředíme jen na budoucí střetnutí. Teď je pro nás důležité doma zabrat a naplno bodovat. Náš cíl je tento zápas vyhrát a jak už je u nás dobrý zvykem, dát v utkání šanci celému kádru,“ doplnil Peter Dávid.

Kromě dlouhodobě zraněných hráček je mostecký tým zdravotně v pořádku, navíc by se poprvé před domácími fanoušky měla představit i nová posila Černých andělů, dvaadvacetiletá makedonská pivotka Stefanija Miševská (na dresu s číslem 28 nosí anglickou variantu svého jména Mishevska), která si svůj první MOL ligový start v týmu Černých andělů připsala už v utkání se Šaľou.