Černí andělé se chystají na sobotní pohárové semifinále

Kompletní tým Černých andělů se od čtvrtka připravuje na turnaj Final4 Českého poháru v házené žen, který hostí mostecká sportovní hala o víkendu 29. a 30. prosince. Mostecký tým se v semifinále poháru utká s celkem Poruby v sobotu 29. prosince od 18:00 hodin.

Musíme předvést úplně jiný výkon než ve čtvrtfinálovém střetnutí proti Olomouci, kde jsme zaostali za svým vlastním očekáváním a víme, že podobná hra už by nám ve Final4 nemusela stačit. Musíme vše nastavit úplně jinak, příprava sice probíhá víceméně standardním způsobem, jen se na nadcházející zápas s Porubou musíme ještě víc motivovat,“ uvedl trenér Černých andělů Peter Dávid.

Mostecké hráčky mají na své straně výhodu domácího prostředí a hlavně zdejších fanoušků, a chtějí toho také náležitě využít. „Nemusíme nikam cestovat, můžeme se připravovat v domácích podmínkách, což je samozřejmě výhoda a chceme se před domácím publikem prezentovat, jak nejlépe dovedeme,“ doplnil trenér s tím, že další výhodou před semifinálovým utkáním je také fakt, že tým se připravuje v kompletní sestavě a nepotýká se s žádnými zdravotními problémy.

Turnaj Final4 startuje v mostecké sportovní hale v sobotu 29. prosince v 16:00 hodin semifinálovým střetnutím Slavie Praha a Veselí nad Moravou. Mostecké házenkářky odehrají svůj semifinálový zápas proti týmu Poruby od 18:00 hodin. Pohárové finále je naplánováno na neděli 30. prosince od 11:00 hodin.

0_final_four-2