Černí andělé se o víkendu chystají do Veselí

Černí andělé se o víkendu opět vydávají na cesty, tentokrát v sobotu 17. 3. zavítají do Veselí nad Moravou. A rozhodně se nebude jednat o snadný souboj. „Ve Veselí nás čeká velmi těžký zápas, síla tohoto týmu na domácí palubovce je velmi dobře známá. I díky divákům, kteří sedí velmi blízko palubovce, si troufnu tvrdit, že nás čeká takové malé peklo,“ uvedl mostecký trenér Peter Dávid.

Veselí navíc v poslední době podává velmi dobré výkony a bojuje o play off, takže Černí andělé přípravu rozhodně nepodceňují. „Hráčkám Veselí se povedlo uhrát remízu se Slavií, na domácí palubovce porazily Michalovce, což také o mnohém svědčí. Soupeřův tým se přes zimu velmi dobře vyvinul, byl kvalitně doplněn, a pokud budou v kompletní sestavě, čeká nás velmi těžké utkání,“ připomněl mostecký trenér.

Černí andělé ale k zápasu rovněž nastoupí v nejsilnější možné sestavě. „Naše sestava je aktuálně také kompletní, což je dobře, protože nás čeká náročných šedesát minut. Předpokládám, že se bude hrát s velkým nasazením od začátku až do poslední vteřiny utkání. My do zápasu chceme dát maximum a samozřejmě zvítězit. A ačkoli do utkání jdeme s respektem, věřím, že se nám ho podaří úspěšně zvládnout,“ doplnil Peter Dávid.