Černí andělé se potkali s Mikulášem v teplárně

Velmi příjemným zpestřením náročné přípravy před sobotním utkáním se Slavií byla pro tým Černých andělů páteční návštěva komořanské teplárny United Energy – Severočeské teplárenské. Kompletní tým včetně trenéra dorazil do Komořan v poledne, kde už na ně byli všichni připraveni a prohlídka teplárny probíhala v čistě předvánočním duchu, takže kromě stylových rohů na helmách prováděli hráčky po teplárně ředitelé převlečení za anděla a Mikuláše.

Pro tým Černých andělů byla návštěva v Komořanech vítanou možností, jak poznat provoz jednoho z důležitých partnerů, který mosteckou házenou dlouhodobě podporuje. Ostatně s logem Severočeské teplárenské na dresu nastupuje Michaela Borovská. Kromě prohlídky areálu teplárny byla i příležitost si s vedením společnosti posedět a popovídat si nejen o házené. Každá z hráček si domů odnesla i malý dárek, zaměstnanci teplárny měli šanci získat podpisy kompletního týmu Černých andělů.

Děkujeme za možnost strávit příjemný čas u jednoho z partnerů, který fandí a podporuje mosteckou házenou. A těšíme se, že se budeme i nadále potkávat nejen na zápasech v mostecké sportovní hale, ale i na dalších akcích, které United Energy – Severočeská teplárenská připravuje.

setep1 setep2 setep10 setep11 setep19 setep25 setep23 setep26