Černí andělé se ve středu zapojí do bojů o Český pohár

Černí andělé v tomto týdnu před sebou nemají utkání Ligy mistrů, přesto si příliš neodpočinou. Po nedělní domácí remíze se švédským Sävehofem se už ve středu 23. října zapojí do bojů letošního ročníku Českého poháru v házené žen, jejich soupeřem bude tým Lions Hostivice-Břve.

Jedeme na hřiště vedoucího týmu třetí nejvyšší soutěže, který má v kádru hodně hráček Kobylis, jež v loňském roce vybojovaly postup z první ligy, takže kvalita soupeře je nesporná. Pro nás se jedná o utkání, ve kterém chceme dát příležitost hráčkám, které nebyly tak vytížené v posledním utkání Ligy mistrů, ale samozřejmě také všem ostatním. S ohledem na to, jak máme uzpůsobený zápasový režim, jde rovněž o přípravu na sobotní zápas MOL ligy, ve kterém doma hostíme Šaľu a je to samozřejmě také příprava na odvetu proti Sävehofu, která nás čeká příští týden,“ připomněl nabitý program mosteckých házenkářek jejich trenér Jiří Tancoš.

Do dalšího utkání Ligy mistrů ve Švédsku ale čeká Černé anděly kromě sobotního domácího střetnutí se Šaľou také další zápas MOL Ligy ve středu 30. října v Porubě. Aktuálně se ale Černí andělé představí v pohárovém utkání na hřišti Lions Hostivice – Břve, zápas začíná ve středu 23. října v 19:00 hodin