Černí andělé si do Maďarska přivezli dva body za výhru v Bánovcích

Příjemné povzbuzení v podobě výhry v předehrávce dalšího kola MOL ligy zaznamenali Černí andělé na hřišti v Bánovcích nad Bebravou. Zvítězili vysoko 48:21 po poločase 22:10.

Výsledkově dopadlo utkání dobře, hráčky se snažily plnit, co jsme si řekli, po této stránce mohu být spokojený,“ komentoval výsledek trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš. „Viděli jsme spoustu hezkých akcí, zejména v útoku, ale samozřejmě také chyby, ale to je i záležitost pohledu trenéra. I z vlastní zkušenosti vím, jak je v podobných utkáních náročné udržet koncentraci, ale celkově se dá říct, že zápas splnil svůj účel a co je neméně podstatné, nikdo se nám nezranil,“ dodal trenér.

V sobotu v podvečer Černí andělé trénují už v dějišti nedělního zápasu Ligy mistrů, v neděli mají ještě jeden lehký trénink už přímo v hale, kde se od 17:00 hodin utkají s Györem. „Máme před zápasem dost času na odpočinek, což některým hráčkám určitě přijde vhod. V neděli se totiž chceme znovu předvést v tom nejlepším světle a ukázat, že umíme hrát moderní, divácky atraktivní házenou,“ uzavřel Jiří Tancoš.