Černí andělé si už o víkendu mohou pojistit MOL ligový titul

Mostecké házenkářky čeká o víkendu na domácí půdě velmi důležitý zápas proti Porubě. V případě, že uspějí, mají už jistý interligový titul.

Bylo by samozřejmě velmi příjemné mít po utkání s Porubou jistotu MOL ligového titulu, měli bychom tak splněný jeden z letošních cílů. Už nějaký čas říkáme, že bychom rádi rozhodli co nejdříve a děláme pro to maximum, ale toto utkání bude podle mne patřit k nejtěžším, které nás teď v jarní části soutěže čekají. Pro nás v tuto chvíli nemá smysl jakýmkoli způsobem kalkulovat, snahou je vyhrát pokud možno všechny zápasy do konce základní části a podle toho vypadá i naše příprava,“ naznačil trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

V sobotu ale nepůjde jen o možnost pojistit si prvenství v soutěži, Černí andělé se na domácí palubovce postaví proti jedinému týmu, kterému se v letošní sezoně podařilo nad nimi zvítězit, byť o jedinou branku. „Prozatím máme všechny hráčky zdravé, výkonnostně jdeme nahoru, už od počátku týdne je znát, jak se hráčky na zápas těší a jsou zdravě motivované, takže si myslím, že se v sobotu budou mít diváci na co dívat,“ doplnil trenér.

Zápas DHK Baník Most proti DHC Sokol Poruba začíná v sobotu 22. února v mostecké sportovní hale od 18:00 hodin. Tak přijďte fandit Černým andělům!