Černí andělé stráví víkend s fanoušky mimo palubovku

Ženský tým Černých andělů má o víkendu volno, přesto hráčky čeká spousta práce mimo palubovku.

Interligovou premiéru už máme úspěšně za sebou a běží nám standardní tréninkový režim. Díky reprezentačním srazům jsme tu zbyli v trochu osekané sestavě, takže jsme opět sáhli po osvědčeném sloučení A týmu s dorostenkami,“ vysvětlil trenér Černých andělů Peter Dávid. A při té příležitosti došlo i na další mosteckou specialitu, kterou jsou zápasy proti chlapeckým dorosteneckým týmům. „Tentokrát nám vyšli vstříc mladší dorostenci, takže jsme si v úterý večer dali tréninkový zápas. I tato střetnutí jsou pro nás důležitá, můžeme se při nich zaměřit na některé konkrétní činnosti, navíc hráčky mají během týdne alespoň částečnou zápasovou zátěž,“ doplnil trenér s tím, že tým až do pátku standardně trénuje, o volném víkendu ho ale čekají jiné povinnosti.

Už v pátek 7. září se A tým Černých andělů objeví na mosteckém Benediktu, kde se od 15:00 do 18:00 hodin koná Dětský den.

V sobotu 8. září dopoledne se házenkářky vypraví na Den otevřených dveří mosteckého dopravního podniku a následně na Mostecké slavnosti.

A na neděli 9. září si Černé anděly pozvali litvínovští hokejisté na Předsezonní Vervování, které se uskuteční na fotbalovém hřišti vedle litvínovského zimního stadionu od 15:30 do 18:00 hodin.

MD7 MD12