Černí andělé uspěli ve Zlíně a jsou v semifinále Českého poháru

Černí andělé už jsou jistými semifinalisty Českého poháru v házené žen. Účast si zajistili pátečním vítězstvím ve Zlíně 39:23 (18:10).

Soupeř s námi držel krok zhruba do desáté minuty první půle, pak se nám podařilo odskočit a náskok už jsme si udrželi. První poločas jsme vyhráli o osm branek, ve druhé půli jsme nepolevili v tempu a dotáhli utkání do úspěšného konce. Hráli jsme to, co se snažíme předvádět v poslední době a na co se stále připravujeme. Obě naše brankářky podaly dobrý výkon, všechny hráčky odmakaly utkání až do konce a samozřejmě nás těší, že se nám poslední předvánoční utkání podařilo zvládnout. Devětatřicet branek je hezký výkon, celkově mělo utkání z naší strany lepší kvalitu než poslední vzájemné střetnutí se Zlínem v lize,“ komentoval výsledek utkání trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš.

Mostecké hráčky nyní čeká krátké vánoční volno, už 27. prosince se ale vrátí na domácí palubovku, v předehrávce dalšího kola MOL ligy hostí tým Hlohovce.