Černí andělé už v pátek vyrážejí směr Prešov

MOL ligové prvenství už Černým andělům nikdo nesebere, to ale neznamená, že by nebylo o co hrát. Důvodů, proč hrát pořád naplno, mají v Mostě spoustu.

Chceme hráčky udržet v koncentraci, aby dál každý zápas hrály naplno, tak jak jsme hráli v přípravě i po celou sezonu. Nerozlišovat, jak silný je náš soupeř, prostě hrát stále na maximum a tak bychom soutěž rádi dokončili. Pokud by se nám povedlo všechna utkání odehrát vítězně, bylo by to jen skvělé,“ uvedl mostecký trenér Jiří Tancoš. Důvodů k maximálnímu nasazení je ale mnohem víc. „Máme hráčky, které aktuálně nejsou v úplně nejlepší formě, a potřebujeme, aby se do ní před dalšími důležitými zápasy dostaly. I proto je důležité, aby všichni šlapali naplno a samozřejmě pokud možno bez zranění. V tuto chvíli jsme všichni zdraví, takže i k nadcházejícímu utkání do Prešova můžeme vyrazit v plné síle,“ naznačil trenér.

Černí andělé na Slovensko vyrážejí už v pátek ráno, aby na sobotní utkání, které se hraje už od 16:30, byli náležitě odpočatí. „Když už cestujeme takový kus cesty, chceme odehrát dobrý zápas. Nikomu nic zadarmo rozhodně dávat nebudeme, nebylo by to férové ani vůči našim soupeřům,“ dodal trenér.