Černí andělé už ve středu 7. listopadu hostí pražskou Slavii

Už ve středu 7. listopadu čeká tým Černých andělů na domácí půdě další těžký zápas. Tentokrát mostecké házenkářky hostí pražskou Slavii.

Zápasy se Slavií jsou vždycky obrovské derby, jsme tradiční rivalové v boji o Český pohár žen i ve finálových bojích o český titul. S trochou nadsázky se dá hovořit o tom, že tyto zápasy patří k vrcholům sezony,“ nastínil trenér Černých andělů Peter Dávid.

Mostecké hráčky mají výhodu domácího prostředí, protože se oba kluby dohodly na předehrávce utkání a navíc si prohodily pořadatelství.„Slavii patří velký dík za to, že nám vyšla vstříc a mohli jsme si vyměnit pořadatelství. Do Prahy to není sice nijak daleko, ale je dobře, že se můžeme na nedělní zápas Poháru EHF proti Metzingenu naplno soustředit a připravovat v domácím prostředí,“ doplnil trenér.

Že Slavia nebude snadný soupeř, jsou si v Mostě velmi dobře vědomi. „Ani jeden z obou týmů neměl ideální vstup do sezony. Proto pro nás teď bude velmi důležité uspět i v takto náročném utkání. Chceme získat body a pokračovat ve vítězné sérii i proti tak těžkému soupeři, jakým Slavia bezesporu je,“ doplnil trenér.

Utkání DHK Baník Most proti DHC Slavia Praha odstartuje ve středu 7. listopadu v mostecké sportovní hale v 18:00 hodin, tak přijďte fandit Černým andělům!