Černí andělé už ve středu hostí Porubu

Sotva si Černí andělé trochu vydechli po nedělním pohárovém utkání se švédským Höörs, už je čeká další zápas MOL ligy. Tentokrát na domácí palubovce už ve středu 7. února přivítají tým Poruby.

Je až neuvěřitelné, jak chřipková epidemie úřaduje i v našem týmu. Zcela jasné, kdo do utkání nastoupí, budeme s jistotou vědět prakticky až v den jeho konání. Věřím, že z hráček, které se prezentovaly v utkání proti Švédkám, jich bude k dispozici co nejvíc. V tuto chvíli víme, že zdravotní stav Petry Maňákové, která nehrála už v neděli, bohužel zůstává beze změn. Nastoupit nebudou moci ani dorostenky Veronika Mikulášková a Nikola Švihnosová. A nesmíme zapomenout, že na palubovce se určitě neobjeví ani Veronika Šípová, která v nejbližších hodinách absolvuje magnetickou rezonanci, abychom zjistili rozsah zranění kolene, které utrpěla v pohárovém utkání,“ uvedl trenér mosteckých házenkářek Peter Dávid.

Jisté už je také to, že koleno Markéty Jeřábkové a rameno Michaely Borovské, čeká už ve středu operace.

Černí andělé jsou ale vyhlášení tím, že se nevzdávají bez boje, proto i v utkání s Porubou budou chtít uspět a do zápasu dají maximum. Přijďte je tedy podpořit do mostecké sportovní haly, utkání začíná ve středu 7. února od 18:00 hodin.