Černí andělé už ve středu hostí Veselí nad Moravou

Mostecké házenkářky čeká další velmi náročný týden. Jeho první část odstartují už ve středu 22. ledna na domácí palubovce proti Veselí nad Moravou.

Čeká nás opět velmi náročný týden. V rámci MOL ligy se sice pohybujeme na špici tabulky, ale chceme si toto postavení udržet, nejen pro co nejlepší postavení do play off. Do konce základní části nás čeká ještě několik velmi těžkých utkání a to proti Veselí nad Moravou mezi ně jednoznačně patří. I když nás v neděli čeká další utkání evropského poháru, nepřemýšlíme nad tím, zda hrajeme proti některému z domácích nebo evropských soupeřů, postupujeme od zápasu k zápasu a do každého utkání jdeme s maximálním nasazením a snahou vyhrát. I když je to nesmírně náročné, jsou pro nás ligová utkání velmi důležitá, protože nemáme příliš času na klasické tréninky a těžké zápasy proti silným soupeřům jako je právě třeba Veselí nás udržují v patřičném zápasovém tempu a nasazení,“ vysvětlil trenér mosteckých Černých andělů Jiří Tancoš s tím, že se ve středu v mostecké sportovní hale bude určitě na co koukat.

Utkání DHK Baník Most proti SHK Veselí nad Moravou začíná v mostecké sportovní hale ve středu 22. ledna v 18:00 hodin.

Od začátku týdne jsou v recepci mostecké sportovní haly v předprodeji za 150 korun také vstupenky na zápas Černých andělů proti tureckému Kastamonu Belediyesi GSK, který se hraje v mostecké sportovní hale v neděli 26. ledna od 18:00 hodin.