Černí andělé v Šaľe nezaváhali

Dva vítězné body vezou Černí andělé také ze Šaľy, kde zvítězili 31:26 (16:13). Interligový titul se jim tak zase o něco přiblížil.

Zápas se nám vyvedl, po celou dobu jsme vedli. Měli jsme skvělý vstup do utkání, vedli jsme už 6:1. Trochu nás přibrzdil velký počet trestů, v poločase jsme měli celkem pět vyloučených a soupeř se trochu chytil a přiblížil. Ve druhé půli jsme neproměnili dost šancí a soupeři to umožnilo se dotáhnout, ale nám se opět povedlo odskočit a vyšel nám i konec zápasu, takže jsme nakonec zvítězili pětibrankovým rozdílem,“ komentoval utkání trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš.

Víme, jak těžké je v Šaľe vyhrát a je dobře, že se nám to podařilo. Možná už trochu cítíme, že se blíží konec soutěže a my bychom rádi rozhodli co nejdříve a tím si to sami občas trochu komplikujeme. Dobře tentokrát zachytaly brankářky, navíc soupeř nasadil Sabrinu Novotnou, která nám pochytala řadu střel a některé hráčky z ní měly možná až zbytečný respekt, ale ani to nám nakonec nezabránilo odvézt si z venku dva body za výhru. Dnešní výsledek je ta nejlepší pozvánka na příští týden, kdy nás v sobotu na domácí půdě čeká další těžký soupeř – Poruba,“ uzavřel trenér.