Černí andělé v sobotu doma vyzvou Veselí nad Moravou

V sobotu 23. února přivítají Černí andělé na domácí palubovce tým Veselí nad Moravou a budou se snažit potvrdit svou domácí neporazitelnost.

Stejně jako v zápase proti Michalovcům na domácí půdě, i teď v posledním utkání v Porubě jsme zápas velmi dobře kontrolovali. A tu silnou fázi, kterou jako tým právě procházíme, bychom rádi korunovali dobrým výkonem i proti Veselí. I když samozřejmě máme v živé paměti, že to bylo právě ve Veselí, kde jsme v říjnu naposledy prohráli,“ připomněl mostecký trenér Peter Dávid.

Oproti poslednímu vzájemnému utkání se toho ale v Mostě hodně změnilo. „Náš tým od té doby prošel velkým vývojem a výsledky se podle očekávání dostavily. Zvládli jsme těžké zápasy proti Šaľe, Olomouci, Michalovcům i teď proti Porubě. Ten pokrok, který měl nastat, se dostavil a na kvalitě naší hry je to vidět,“ doplnil trenér.

Rozhodně se prý bude v sobotu na co dívat, dá se očekávat atraktivní házená, která fanoušky rozhodně nebude nudit. „Myslím, že se bude určitě na co koukat a věřím, že nás diváci přijdou podpořit. V posledním domácím zápase proti Michalovcům vytvořili úžasnou atmosféru. Tým hodně vnímá, když diváci v hale svůj tým podporují. Hodně nás to nabíjí a pomáhá, takže věřím, že si lidé najdou cestu do mostecké sportovní haly i tentokrát,“ dodal Peter Dávid.

Po zdravotní stránce jsou na tom mostecké házenkářky prakticky stejné jako v uplynulých zápasech, sestava by tedy měla zůstat prakticky beze změn.

Zápas DHK Baník Most proti SHK Veselí nad Moravou začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 23. února od 18:00 hodin