Černí andělé v sobotu na domácí půdě vyzvou Olomouc

Černí andělé se poprvé v letošním ročníku MOL ligy představí na domácí půdě. V sobotu 21. září přivítají v mostecké sportovní hale tým DHK Zora Olomouc.

Olomouc v posledním utkání vyhrála výrazným rozdílem. Nastřílet v utkání 40 branek není nic snadného, ať už je váš soupeř kdokoli. Z tohoto pohledu tedy počítám, že můžeme očekávat hezkou ofenzivní házenou, kterou hrajeme i my a divákům by se takový zápas mohl líbit,“ uvedl mostecký trenér Jiří Tancoš.

V tuto chvíli neřešíme před sobotním střetnutím žádnou taktiku, na své hře nic zásadního měnit nechceme. Budeme dál hrát to, co jsme až doposud praktikovali, jen se to budeme snažit ještě vylepšovat,“ doplnil trenér. V tomto týdnu se Černí andělé zaměřují především na kondiční přípravu. „V našem současném programu nemáme totiž už moc prostoru, kdy se jí intenzivněji věnovat. Podobným způsobem využijeme i příští týden se zbytkem hráček, které zůstanou v Mostě a nepojedou si plnit povinnosti ať v ženském nebo v některém z mládežnických reprezentačních týmů,“ doplnil trenér.

Na první domácí utkání letošního ročníku MOL ligy se ale v Mostě všichni těší. „Po nějakém čase nemusíme nikam cestovat, což je příjemné. Těšíme se ale hlavně na mostecké fanoušky, kteří nás skvěle podporovali během kvalifikačního turnaje Ligy mistrů, a věříme, že nás přijdou podpořit i tentokrát,“ uzavřel Jiří Tancoš.

Utkání DHK Baník Most proti DHK Zora Olomouc začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 21. září od 18:00 hodin.