Černí andělé v sobotu vyzvou Sokol Písek

Mostecké házenkářky se v sobotu 10. března znovu představí před domácím publikem. Tentokrát Černí andělé v mostecké sportovní hale přivítají Sokol Písek.

„Velmi se na toto vzájemné střetnutí těšíme, protože po čase už jsme kromě dlouhodobě zraněných zcela kompletní, do přípravy se mohly zapojit i dorostenky, které vrátily z katarského mistrovství světa škol v házené. Můžeme se tedy naplno připravovat na víkendový zápas,“ uvedl trenér mosteckých házenkářek Peter Dávid.

Cíl Černých andělů je jasný, zvítězit a odehrát zápas ve vysokém tempu. „Kdyby se nám podařilo zúročit to, co jsme předvedli v minulém utkání a ještě něco přidat, bylo by to skvělé. V Trenčíně jsme odehráli skvělý první poločas a chceme udělat maximum, abychom v takovém nasazení a tempu odehráli co nejdelší část utkání,“ narážel mostecký trenér na výkon hráček v předešlém utkání v Trenčíně. A jak už u Černých andělů bývá zvykem, do hry by se mělo zapojit i maximum hráček z lavičky.

Jedná se o poslední ze tří zápasů se soupeři ze spodní části tabulky MOL ligy, ale rozhodně to neznamená, že by se mělo jednat o méně divácky atraktivní podívanou. V březnu se na domácí palubovce představíme jen dvakrát a rozhodně se chceme před domácím publikem ukázat v tom nejlepším světle. Podpora skvělých mosteckých fanoušků je pro nás důležitá a před zaplněnými ochozy sportovní haly se nám hraje vždycky skvěle. Také proto věříme, že si diváci na toto utkání v čase končících jarních prázdnin cestu najdou,“ dodal trenér.

Utkání Černých andělů proti Sokolu Písek začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 10. března od 18:00 hodin.