Černí andělé v sobotu vyzvou v mostecké sportovní hale Šaľu

Mostecké házenkářky si této týden oddychnou od zápasů Ligy mistrů, po úspěšném středečním zápase Českého poháru je ale už v sobotu čeká na palubovce mostecké sportovní haly další zápas MOL ligy proti Šaľe.

Celý náš tréninkový režim nyní přizpůsobujeme zápasu ve Švédsku, který nás čeká příští týden, moc dobře ale víme, že před sebou máme ještě dva těžké ligové zápasy se Šaľou a Porubou. Aktuálně se v trénincích zaměřujeme opět na kondiční stránku, navíc společně s Ondrou Václavkem najíždíme i na trochu jiný systém tréninků, budeme se soustředit na dělené tréninky v malých skupinách. Chceme, aby to i pro hráčky byla také trochu změna, přece jen jistá únava, nejen fyzická, ale i psychická, je na nich trochu znát. Nechceme, aby tréninky byly jen rutina, takže se snažíme i do přípravy vnášet nové prvky,“ vysvětlil trenér mosteckých házenkářek Jiří Tancoš.

Sobotní zápas by pro Černé anděly měl být i příležitost představit se divákům opět na půdě domácí sportovní haly. „Věříme, že se nám v sobotu podaří odehrát hezký zápas, abychom potěšili diváky, aby z utkání měli alespoň takový požitek, jako během zápasů Ligy mistrů ve velké chomutovské hale. Rozhodně by se mělo jednat o zajímavé utkání, přijede velmi kvalitní, mladý, běhavý tým, který má jednu z nejlepších obran v soutěži a umí rychlé protiútoky. Svým způsobem by to mohlo být podobné utkání jako v Lize mistrů proti Sävehofu, což by pro nás mohla být velmi dobrá průprava na odvetu ve Švédsku v příštím týdnu,“ doplnil trenér.

Utkání DHK Baník Most proti HK Slovan Duslo Šaľa začíná v mostecké sportovní hale v sobotu 26. října od 18:00 hodin.