Černí andělé ve středu vyzvou na domácí půdě Prešov

Ještě než se Černí andělé v neděli přestěhují do Chomutova k dalšímu utkání Ligy mistrů proti Krimu, čeká je v mostecké sportovní hale už ve středu 6. listopadu další předehrávka nejvyšší domácí soutěže, ve které změří síly s ŠŠK Prešov.

V tomto utkání bychom měli být favorit, navíc hrajeme na domácím hřišti, ovšem v letošní sezoně je liga velmi vyrovnaná a papírově slabší soupeři už několikrát ukázali, že mají šanci uspět i proti favorizovaným týmům. Zažili jsme to sami, naše zápasy v Hodoníně nebo ve Zlíně také nebyly zcela jednoznačné záležitosti. Rozhodně tedy zápas s Prešovem není utkání, které by bylo dopředu rozhodnuté. Věřím ale, že vyhrajeme a že nás to bude stát co nejméně sil, abychom trochu něco pošetřili na nedělní střetnutí s Krimem,“ uvedl trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

Příprava mosteckých házenkářek pokračuje dál ve „vražedném“ tempu, v tomto týdnu je před nedělním zápasem Ligy mistrů ještě o něco intenzivnější. Kromě středy, kdy se hraje předehrávka MOL ligy, tým trénuje dvoufázově. V pátek by hráčky měly mít volno, aby stihly nabrat síly na nedělní utkání, v sobotu už se tréninky stěhují do Chomutova.

Středa by pro nás měla být dobrou přípravou před nedělním utkáním, ale už se ukázalo, že nám tyhle zápasy vzaly víc sil, než jsme čekali. To je případ Poruby v uplynulém týdnu, předtím domácího utkání se Šaľou. Nečekali jsme, že nás to bude stát tolik sil a myslím, že se to trochu projevilo i v utkání ve Švédsku proti Sävehofu. Rádi bychom se vrátili ke svěžím, dynamickým výkonům na jaké jsme zvyklí, aby si fanoušci ve středu v naší hale užili hezkou podívanou,“ uzavřel trenér.

Utkání DHK Baník Most proti ŠŠK Prešov začíná ve středu 6. listopadu v mostecké sportovní hale od 18:00 hodin. Tak přijďte fandit!