Černí andělé vezou body z Hodonína

Černí andělé splnili svůj ligový úkol a přivážejí z Hodonína vítězství 36:26 (18:11). Veronika Mikulášková, která ve středu slavila narozeniny, tak jako další dárek dostala dva body za vítězství svého týmu.

V utkání jsme uplatnili věci, které jsme v uplynulých dnech trénovali, například návrat do obrany a můžeme konstatovat, že v tomto směru byl znát jistý posun. Podstatné je, že jsme vyhráli a nikdo z týmu se nezranil. Už více než měsíc hrajeme bez pořádného odpočinku a tréninku a na některých hráčkách už je to trochu znát. Naším úkolem teď bude po nezbytné regeneraci začít s přípravou na nedělní utkání Ligy mistrů proti Sävehofu a motivovat hráčky k co nejlepšímu výkonu,“ uvedl mostecký trenér Jiří Tancoš. S tím by měl Černým andělům pomoci i mentální kouč, který měl sledovat středeční utkání v Hodonínem a s týmem má naplánovanou schůzku na čtvrtek.

Utkání Ligy mistrů, ve kterém Černí andělé hostí v chomutovské Rocknet aréně švédský IK Sävehof, se hraje v neděli 20. října od 19:00 hodin. Vstupenky, stejně jako speciální jízdenky na autobusy pro fanoušky z Mostu do Chomutova a zpět, můžete koupit v předprodeji v mostecké sportovní hale, rezervaci lze udělat také prostřednictvím emailu: choteborska@dhk-banikmost.cz.