Černí andělé vezou body z Olomouce

Ani přes veškeré úsilí se olomouckým házenkářkám na domácí palubovce nepodařilo zdolat Černé anděly a podlehly jim 20:24 (9:11). Přesto byli mostečtí trenéři k výkonu svého týmu poměrně kritičtí. „Až příliš jsme se přizpůsobili soupeřově hře. Hlavně v úvodní části utkání jsme selhávali v obranné fázi, zejména ve střední části obrany, měli jsme i málo efektivní útok, velkou překážkou se pro nás ukázala soupeřova brankářka,“ komentoval výkon Černých andělů asistent trenéra Peter Sabadka. „Hlavními pozitivy tohoto utkání je, že jsme získali dva víceméně povinné body a nikdo z týmu se nezranil,“ doplnil Sabadka.
Na palubovce se během utkání postupně vystřídala většina mosteckých hráček, včetně obou nových posil Kataríny Kostelné a Michaely Janouškové. „Obě nové posily do hry zasáhly a určitě nezklamaly. Stále je ale ještě zapotřebí pracovat na jejich souhře se zbytkem týmu,“ připomněl asistent.

Ve čtvrtek bude mít ženský tým volno, naopak dorostenky čeká pravidelný trénink. Už v pátek brzy ráno odlétají Černí andělé do Švédska, kde je v sobotu čeká první utkání jarní skupinové části evropského Poháru EHF.