Černí andělé vezou vítězné body z Michalovců

Černí andělé vezou z Michalovců dva body za výhru, v utkání prvních dvou týmů česko-slovenské nejvyšší soutěže nakonec zvítězili o jedinou branku 24:23, i když v poločase prohrávali 12:13.

Máme samozřejmě radost, že se nám podařilo vyhrát. Utkání se tahalo už od začátku, v první půli skvěle zachytaly brankářky na obou stranách. V podobně těžkých utkáních se příliš nehraje na krásu, spíše se týmy soustředí, aby soupeř příliš neodskočil a čeká se na případné chyby. Přežili jsme i kritický moment zhruba ve 43. minutě zápasu, kdy šly Michalovce do tříbrankového vedení. Vydrželi jsme s nervy, hráčky na hřišti plnily, všechno, na čem jsme se domluvili, dotáhli jsme se a štěstí, které nám chybělo v předešlých zápasech, se tentokrát obrátilo v náš prospěch,“ zhodnotil výkon svého týmu trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

Ani po dvanáctihodinové cestě z Michalovců se mostecké házenkářky doma příliš dlouho nezdrží. Už v neděli je čeká další utkání evropského Poháru EHF, tentokrát v Německu, na hřišti Thüringeru.