Černí andělé vezou výhru i z Hlohovce

Ani dalšímu z nováčků MOL ligy z Hlohovce se nepodařilo vyzrát na tým Černých andělů a na domácí palubovce mu podlehl 21:44 (10:20).

Jedním z našich dnešních cílů bylo dát co nejvíce branek, ale především jsme si chtěli vyzkoušet i jiný styl obrany, a to se nám podařilo, hráli jsme jej většinu zápasu. V tomto ohledu můžu být jenom spokojený,“ komentoval po zápase trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš. Do hry se tentokrát zapojila víc i Marie Poláková, která na palubovce strávila prakticky stejný čas jako ostatní hráčky týmu. Mostecký kouč zároveň připustil, že tempo hry v první půli neodpovídalo zcela jeho představám, ale ve druhém poločase Černí andělé přidali na obrátkách a opět předváděli hru, která je pro ně v letošní sezoně typická.

Ani po návratu ze Slovenska ale nebudu mít hráčky příliš času na odpočinek, už v neděli je totiž čeká další kolo MOL ligy, ve kterém se tentokrát představí na palubovce Zlína. „Zlín je zkušený tým, takže nedělní zápas už by měl mít zase jinou kvalitu. Pro nás je podstatné, že se ze Slovenska vracíme všichni zdraví a nejdůležitější bude dostatečná regenerace, abychom k dalšímu utkání mohli nastoupit opět v plné síle,“ uzavřel trenér.