Černí andělé vyrážejí do Trenčína

Po domácím vítězství nad Hodonínem se tentokrát hráčky Baníku chystají do Trenčína. A jejich trenér Peter Dávid je celkem spokojený, protože mohl využít opět celý týden na přípravu a k dispozici už měl většinu hráček. „Do Trenčína se těšíme, a i když do tohoto souboje vstupujeme jako favorit, bereme ho s maximální vážností. Neradi bychom totiž zažili něco podobného jako posledně, kdy nás soupeř dlouho trápil a nám dalo dost práce utkání zlomit v náš prospěch. Máme v zápase samozřejmě stanovené své cíle, které budeme sledovat a rozhodně nehodláme dopustit jakoukoli senzaci,“ připomněl Peter Dávid.

Na trenčínskou palubovku by měla vyběhnout prakticky stejná sestava, která odehrála poslední domácí utkání. „V tuto chvíli jsme v rámci možností kompletní. Kádr, který se představil proti Hodonínu, a se kterým jsme se celý týden připravovali, nastoupí také v Trenčíně, citlivě doplněný o některé mladé hráčky. Už bychom totiž měli mít k dispozici dorostenky, které se vrátí z mistrovství světa středních škol v Kataru. O jejich zařazení do sestavy se ale budeme rozhodovat až na základě prvních společných tréninků,“ doplnil trenér.

Zvláštní příchuť bude mít zápas pro dvojici jarních posil Černých andělů Katarínu Kostelnou a brankářku Kristínu Opátovou. Ty totiž do Mostu přišly začátkem roku právě z Trenčína a vůbec poprvé tak nastoupí proti svým bývalým klubovým spoluhráčkám.