Černí andělé vyrazili do Slovinska

Už v pátek pozdě v noci vyrazili Černí andělé do Slovinska, kde je v neděli 6. října čeká první letošní zápas v Lize mistrů proti RK Krim Mercator.

Na přípravu na nedělní utkání nebylo mnoho času, mostecké házenkářky odehrály ve středu vítězné utkání ve Veselí nad Moravou, takže čas na přípravu zahrnoval pouhé dva dny. „Přijet máme kolem desáté dopolední, kolem páté odpoledne máme naplánovaný trénink, pak video a v nedělí máme s Ondrou Václavkem vymyšlený ještě nějaký program spíš teambuildingového charakteru, abychom optimálně využili čas do začátku utkání,“ vysvětloval před odjezdem trenér Černých andělů Jiří Tancoš.

Ve Slovinsku se představí kompletní sestava hráček, která v kvalifikačním turnaji v Mostě vybojovala postup do Ligy mistrů. „Konkrétní soupisku budeme sestavovat až těsně před zápasem. Nemyslím si, že se soupeř připravuje přímo na naše konkrétní hráčky, bude se spíše soustředit na prvky, které nám pomohly postoupit do soutěže a ty se bude snažit eliminovat. Jaký způsob zvolí, se ukáže,“ doplnil trenér.

Černé anděly by měla ve Slovinsku čekat bouřlivá atmosféra, která tamní zápasy nejen Ligy mistrů pravidelně provází. „Z předešlých záznamů utkání Ligy mistrů, které jsem měl možnost vidět, nás myslím čeká skvělá, bouřlivá divácká kulisa, což je vždycky dobré pro oba týmy na palubovce. Naše hráčky jsou myslím už natolik zkušené, že tuto atmosféru dokážou využít ve svůj prospěch,“ uzavřel trenér.

Utkání začíná v neděli 6. října v 17:00 hodin a sledovat jej můžete na televizním kanálu Sport1 případně na ehfTV.com. Odkaz na livestream najdete zde